FAQ

Час поселення в апартаменти?
Заселення в апартаменти можливо з 14:00 (GMT + 02:00).
У разі необхідності заселення до 14:00 (GMT + 02:00), необхідно замовити послугу «ранній заїзд».
Дана послуга оплачується в розмірі вартості доби проживання.
Час виселення з апартаментів?
Час виселення з апартаментів до 12:00 (GMT + 02:00), незалежно від часу заселення.
У разі необхідності виселення після 12:00 (GMT + 02:00), необхідно замовити послугу «пізній виїзд». Дана послуга оплачується в розмірі:
* Виселення до 18:00 (GMT + 02:00) - необхідно додатково оплатити половину вартості доби проживання;
* Пізніше 18:00 (GMT + 02:00) - необхідно додатково оплатити добу проживання.
Можливість послуги «пізній виїзд» обумовлена ​​доступністю апартаментів на певну дату. За Вашим запитом співробітник нашої компанії підтвердить можливість або відмовить в можливості надання даної послуги. Рекомендується замовляти послугу «пізній виїзд» при попередньому бронюванні апартаментів.
Чи можна курити в апартаментах?
У всіх апартаментах забороняється палити, оскільки з 16.02.13 в Україні вступив в силу «Закон про повну заборону куріння в громадських місцях». Тому щоб уникнути куріння в апартаментах ми беремо заставу в розмірі 1000 грн.
У разі порушення пункту 6 "Правила проживання в апартаментах" - ми залишаємо за собою право негайно виселити Вас без повернення грошових коштів: передоплата, оплата за проживання, грошова застава.
Чи можливий перегляд апартаментів?
Перегляд апартаментів здійснюється тільки через наш сайт. На нашому сайті Ви можете бачити всі наявні в наявності апартаменти, кожні з яких мають власну сторінку з докладним описом, детальними фотографіями. Ми не проводимо показ апартаментів для бронювання, тому що показувати Вам апартаменти, в яких живуть інші гості не можна. Дуже сподіваємося на Ваше розуміння. Спеціально зробили докладні фотографії кожних апартаментів, щоб Ви могли мати повне уявлення про них. Ми гарантуємо, що кожна фотографія апартаментів повністю відповідає дійсності.
Винятком, коли організовуємо попередній перегляд, є заявка на проживання від 10 діб і більше. Дана можливість обумовлена ​​доступністю апартаментів для попереднього перегляду.